Никогаш не изгледала послабо – Северина позираше во провокативно издание на песочна плажа, обожавателите изненадени од она што го гледаат

Северина со Игор и нејзиниот син Александар се уште ужива на Малдивите, а своите фанови на Инстаграм несебично ги почести со фотографии од тропскиот рај

Овој пат познатата хрватска пејачка објави серија фотографии на кои е тип топ средена и позира како модел.

ADVERTISEMENT

„Убавицата и плажата”, напиша таа под фотографиите на кои носи блуза со карнери и провокативно деколте и долго здолниште со длабоки прорези.

И додека нејзините фанови и пишуваа дека е прекрасна, некои ја критикуваа тврдејќи дека е премногу тенка.

„Убава и добра облека, но јас би ти дала пет килограми повеќе”, „Е навистина си ослабела“ „Убава, но да имаш пет килограми повеќе ќе бидеш уште поубава”, „Севе, стилот ти е за 10-ка, како и секогаш, но ти недостасуваат пет килограми, без навреда”, и порачаа нејзините обожаватели под фотографиите преку социјалните мрежи.

 

Facebook Comments
(Visited 8 times, 1 visits today)