Нема зима за Гавазова- се расоблече среде јанури и ги ЗАПАЛИ социјалните мрежи

Уште еднаш покажа дека е една од најатрактивните пејачи н фолк естрадата и дека и нема рамна.

Сузана Гавазова во последно време е многу популарна, но и активна на социјалните мрежи каде речиси секојдневно споделува видеа и фотографии од нејзиниот приватен живот.

Често може да се види дека настапува и надвор од границите на Македонија, па така и сега.

Таа пред божиќните празници заедно со своите две ќерки и сопругот отпатува во Америка, па сега после неколку настапи дојде време за одмор.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Секако тоа не е каде било туку на плажа среде јануари.

Гавазова се расоблече во костим за капење и покажа совршена фигура, па се сончаше покрј својот сопруг, но најпрво направи неколку жешки кадри од себе кои препотија многу мажи.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Гавазова важи за една од најатpaктивните жени на нашата естрада, а оваа титула не ја доби без причина. Впрочем таа тоа постојано и го докажува и со пpoвокативните изданија и фотографии.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката деновиве сподели неколку видеа на својот профил на Инстаграм во поприлично пикантна комбинација со којашто настапи пред својата публика.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Атрактивната пејачка која пред само неколку дена наполни 42 години позираше во мрежест горен дел зачинет со интересни детали на ракавите, а кој во останатиот дел повеќе откриваше отколку што сокриваше, а кој Гавазова го носеше со исто така пpoвокативно здолниште и мрежести хyлахопки.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Во преден план беше нејзиното раскошно деколте, но и занесното тело, со кои пејачката никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
(Visited 294 times, 1 visits today)