Нема да ви се верува, но синот на Лепа Брена редовно ги посетува естетски хирурзи – Стефан отворено за она што го променил на себе

ADVERTISEMENT

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, отворено зборува за своите пластични операции

Ако мислевте дека естетската хирургија е нешто што е наменето само за припадничките на понежниот пол тогаш ова признавање на Стефан Живојиновиќ, синот на Леба Брена, сигурно ќе ве изненади.

ADVERTISEMENT

Имено, посетата на „пластичарите“ не е само женска опсесија, а тоа можеме да го видиме и од синот на Брена кој не крие дека веќе некое време редовно посетува пластични хирурзи.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

„Редовно ги посетувам ’пластичарите’, просто е неопходно поради проблемот што го имам со лицето“ – призна Стефан за магазинот Свет, а потоа подобро објасни за што станува збор. „Одам на третмани за отстранување на белезите и признавам дека имам големи проблеми со тоа“ – истакна тој и додаде дека неговата мајка го поддржува во одлуката да побара помош од естетските хирурзи поради овој проблем

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT