Неверојатни пози на ќерката на Велија Рамковски (видео)

ADVERTISEMENT

Ќерката на Велија Рамковски, Лелја Рамковска, не престанува да ги изненадува своите обожаватели на Инстаграм со нејзините необични јога пози.

Имено, оваа симпатична русокоса девојка често објавува фотографии и видеа на нејзиниот профил на социјалните мрежи на кои е во интересни пози, а некои од нив можете да ги погледнете во продолжение.

ADVERTISEMENT

#ShantiAshtangis day 2 #kurmasana 💫Photo credits @emel_ramkovska

A post shared by Lejla Ramkovska (@lejlaramkovska) on

Ова дефинитивно е една од нејзините најдобри фотографии.

ADVERTISEMENT

 

No lie in this fire.

A post shared by Lejla Ramkovska (@lejlaramkovska) on

 

Браво!

Facebook Comments
(Visited 91 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT