На секси Тејлор и е потребен секс пет пати на ден (фото)

Атрактивната Тејлор Мега е новата интернет-сензација која само на Инстаграм ја следат повеќе од еден милион и двесте илјади луѓе. Убавата русокоса се прослави во една ријалити програма, и од тогаш, мажите од цел свет се поклонуваат на нејзиниот извонреден сексапил.

Тејлор во една пригода изјави дека нејзе и е потребен секс најмалку пет пати на ден, а нејзината изјава ги воодушеви сите момчиња што ја следат на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

 

Таа на нејзиниот профил на Инстаграм постојано објавува фотографии на кои гордо го покажува своето тело во провокативни пози, а лајковите под секоја нова фотографија се бројат во илјадници и пристигаат од сите страни.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 827 times, 1 visits today)