На Ана Севиќ не и е гајле за трачевите и изгледа совршено (фото)

Не престанува да ги воодушевува фановите на Инстаграм

Фото: Ана Севиќ, Инстаграм

Пејачката Ана Севиќ по разводот од нејзиниот колега Дарко Лазиќ ја започна својата нова романса, а преку медиумите набргу се прошири веста дека можеби повторно е во блажена состојба.

Но таа покажа дека максимално ужива во својот одмор, и дека не е премногу загрижена за трачевите, но и дека има голем број на костими за капење. Имено, таа објави серија фотографии на кои во преден план е нејзиното беспрекорно тело, а покрај тоа што сакаше да покаже дека стомачето и е рамно како огледало и дека не е бремена, покажа и дека знае какви модели на костими за капење да избере.

ADVERTISEMENT

Фото: Ана Севиќ, Инстаграм

И бидејќи и стојат олку добро, нејзините обожаватели не се штедеа за да и порачаат дека се и е простено.

Погледнете и самите колку добро изгледа …

Фото: Ана Севиќ, Инстаграм
Фото: Ана Севиќ, Инстаграм
Фото: Ана Севиќ, Инстаграм
Фото: Ана Севиќ, Инстаграм

 

Facebook Comments
(Visited 306 times, 1 visits today)
Loading...