Најжешката „задругарка“ се соблече во минијатурен костим за капење и направи хаос

Станија се соблече и го привлече вниманието на сите

Втората сезона од популарното риалити шоу „Задруга“ започна, а учесниците овој пат се уште топлото времето го искористија да се забавуваат покрај базенот.

ADVERTISEMENT

Но вистински хаос настана кога старлетата Станија се соблече во својот незгоден минијатурен костим за капење и го украде шоуто, а останатите учесници се вртеа околу неа и се натпреваруваа за нејзиното внимание.

ADVERTISEMENT

Како изгледаше оваа акција и како изгледа кога задругарките ќе се соблечат, погледнете во видеото што следува.

 

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT