Најдоброто и најстилизираното издание на Меланија во Париз – и првата дама на Турција воодушевена од нејзиното опуштено издание

Сите светски лидери се слаби на Меланија, а покрај Путин и Макрон и сопругата на Eрдоган воодушевена од неа

По бројните свечени настани по повод одбележување на 100 години од завршувањето на Првата светска војна во Париз беше организирана и свечена вечера на која првата дама на САД, Меланија Трамп, заблеска во полн сјај. Имено, дотерана како и секогаш Меланија овој пат вниманието го пленеше со костум кој и стоеше подобро од било кој фустан.

ADVERTISEMENT

Меланија и Трамп се сретнаа со претседателот на Турција, Реџеп Таип Ердоган и неговата сопруга Емина Ердоган, а во центарот на вниманието беше нејзиното феноменално издание кое никого не остави рамнодушен.

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)