Најдобрите фустани од Зара – 15 модели во бојата што е ХИТ оваа сезона

ADVERTISEMENT

Фустани од Зара во сите нијанси на зелено

Оваа сезона дефинитивно зелената боја е еден од водечките трендови. Таа ги маѓепса и дизајнерите во Зара кои во својата нова колекција лансираа фантастични модели во сите нијанси на оваа боја. И откако ви ги преставивме најубавите плетени модели од овој бренд во оваа боја, на ред дојдоа и нивните зелени фустани на кои едноставно не можеме да и одолееме. Од префинетиот долг модел проткаен со тантела, до романтичните кроеви прошарани со точки или карирани дезени, погледнете и изберете го вашиот омилен фустан со кој ќе изгледате шик и оваа есен и зима.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 15 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT