Наша позната манекенка во костим за капење кој изгледа посекси и од бикините

Бикините долго време беа на листата на најсексапилните костими за капење, но оваа лето тоа се бомбастичните варијанти на едноделните модели.

Токму такви модели неодамна можевме да ја видиме поранешната Плејбој зајачица и манекенка Александра Накова. Тие дефинитивно можат да му парираат на секој модел на бикини, а воедно можат да изгледаат и мошне елегантно (покрај тоа што изгледаат секси).

ADVERTISEMENT

Одличен пример за тоа е овој модел со длабоко деколте со „V“ израз што неодамна го „фураше“ Александра.

Сепак, меѓу најбараните модели се оние во црвена боја, а токму таков примерок има и нашата манекенка. И кога страсната црвена ќе се спои со провокативен крој и ова бомбастично тело, добиваме неодолива комбинација.

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed