Нашата позната фолкерка направи лом на свадбата кај своите пријатели – НЕВЕСТАТА воодушевена од нејзиниот преубав фустан!

Носеше фустан со длабок шлиц и со својот природен шарм никого не остави рамнодушен…

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Познатата фолк пејачка Сани Гроздановска препознатлива е и по својот женствен и опуштен стил на облекување.

Многу често можеме да ја видиме во романтични и провокативни парчиња, а деновиве блескаше на една свадба во преубав фустан.

Во прашање е долга тоалета со длабок шлиц и корсет зачинет со кристали со кои пејачката никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Нејзиното раскошно деколте беше во центарот на вниманието, а шармантната Сани целото издание го зачини со елегантни сандали со високи потпетици, впечатлива шминка и големи сребрени обетки.

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска
Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска
Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Ова преубаво издание на нашата позната пејачка со кое се појави на свадбата на своите пријатели погледнете го во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска
Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска
Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Инаку, Сани неодамна се врати од одмор, а снимките што ги објави како лудува со своите пријателки на плажа, облечени во костими за капење, никого не оставија рамнодушен на социјалните мрежи.

Како изгледаше Сани и во ова издание погледнете тука...

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска

Фото: Инстаграм/ Сани Гроздановска
(Visited 1.423 times, 4 visits today)