Нашата позната пејачка има нова шик фризура – дали ви се допаѓа?

Викторија има нова фризура

 

Нашата позната поп пејачка Викторија Лоба на социјалните мрежи се пофали со нова фризура. Имено симпатичната русокоса пејачка додаде неколку прамени во нежни розови нијанси, а целото издание го зачини со децентна шминка и маникир во преубава пастелна нијанса.

ADVERTISEMENT

Светло розе дефинитивно ми е fave 🌸 #roseblonde

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Па, дали ви се допаѓа новата промена на Викторија?

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed