Нашата позната манекенка ужива во бременоста – најпрво го покажа трудничкиот стомак во бикини, па во секси долна облека!

ADVERTISEMENT

Одвај чекаат да го прошират семејството

Нашата позната манекенка Цеце Орешкова пред три години со омажи за својот избраник Кристијан Георгиев, а неодамна открија и дека чекаат дете. Атрактивната девојка на социјалните мрежи го избриша своето моминско презиме и наместо нејзиното го зема презимето на сопругот.

ADVERTISEMENT

Цеце и Кристијан, кој исто така е менекен, следниот месец треба да станат родители, а тоа дека одвај чекаат да го прошират семејството зборуваат и фотографиите на Цеце што деновиве ги објавија на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

На нив манекенката гордо го покажува својот труднички стомак, а најубави се оние во црно-бела техника на кои позира заедно со нејзиниот сопруг.

Фото: Инстаграм/ Цеце Георгиев

 

 

Facebook Comments
(Visited 14 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT