Многумина што ја сакаа Кајли Џенер по оваа видео го сменија мислењето – непристојна е и себична и долго време ги лажеше сите!

ADVERTISEMENT

Многу нејзини обожаватели се изненадени од ова видео

Кајли Џенер благодарение на нејзината сестра Ким Кардашијан е позната уште од раните тинејџерски денови.

ADVERTISEMENT

Тие со нивното семејно шоу заработија стотици милиони долари и создадоа цела бизнис империја, а благодарение на истото можевме да го следиме нејзиниот развој од девојче во млада дама, а со тоа и драстичната промена на нејзиниот физички изглед кој за само неколку години драматично се промени и стигна речиси до непрепознатливост,

Кајли денес важи за една од најпосакуваните дами на светот, иако многумина се сеќаваат дека до пред само неколку години не можеше да се пофали со толку совршен изглед.

ADVERTISEMENT

Но тоа не е најголемиот проблем на кој и замеруваат некои од нејзините обожаватели. Имено, на многумина им пречи тоа што младата ѕвезда НИКАКО не сака да признае дека има направено разни пластични операции за денес да изгледа онака како што изгледа.

Пред конечно да признае дека усните ги зголемила по хируршки пат, а што беше повеќе од очигледно, познатата ријалити ѕвезда долго време се обидуваше да ја увери јавноста дека полните усни ги постигнува исклучиво со користење на различни нијанси на кармин и моливчиња.

Покрај тоа таа и ден-денес упорно тврди дека не ги зголемила градите, иако фотографиите го кажуваат спротивното.

Токму нејзината неискреност им засмета на многумина, па тие често ја критикуваат на социјалните мрежи заради тоа. Таа упорно се обидува да ја измами јавност, но тоа е само една од многуте негативни особини на ѕвездата чие богатство денес се мери во милиони долари.

Снимката на која се гледа како на една своја обожавателка и се обраќа со непристојни зборови ја шокира јавноста, а тоа е само една од бројните ситуации во кои покажа дека не може да се пофали со убави манири.

Не допирај ме! Тргни ги твоите раце од мене! – и се развика Кајли на една обожавателка што сакаше да и се обрати.

Таа дури и самата има снимано видеа во кои ги понижува своите обожаватели и папараци, а во еден момент изјави: „Ниту една жена не би требала да биде папарацо. Оваа жена е таква к**ка. Мислам, што правиш со својот живот, девојко?!“. Таа ова го  кажа Кајли во видеото што сама го напрви и на кое се гледа како од својот автомобил ја снима девојката што стои покрај патот и фотографира познати личности.

 

Таа досега повеќе пати има покажано и дека е студена и кон членовите на своето потесно семејство. Во видеото што следува можете да видите како реагира која треба да и го позајми фустанот на нејзината сестра Кендал, но и каква реакција имаше кога Ким ја замоли неколку дена да живее во нејзиниот дом, додека ја реновира куќата.

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT