Мелита Ракичевиќ покажа од кого jа наследила својата убавина

Мелита ја покажа својата мајка

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ на социјалните мрежи постојано споделува детали од својот живот.

ADVERTISEMENT

Таа на своите фотографии најчесто позира во провокативни изданија во кои плени со својот изглед, посебно кога е во костим за капење.

Мелита деновиве е на одмор во Грција, заедно со својата ќерка Барбара и баба Виолета, односно нејзината мајка.

Пред своите следбеници покажа како изгледа нејзината мајка и од кого ја има наследено својата убавина.

Водата Мирува, но не и Мелита

Инаку, Мелита цело лето е во акција. Таа постојано е замината некаде на одмор, на познати дестинации и во скапоцени хотели, а нејзините фотографии на кои позира во костими за капење постојано ги објавува на социјалните мрежи и ги воодушевува припадниците на посилниот пол.

Facebook Comments
(Visited 250 times, 1 visits today)
Loading...