Меланија Трамп повторно заблеска како холивудска ѕвезда

Меланија во преубав фустан без ракави

Првата дама на Америка се појави на настанот „Gold Star“ во „Ford’s Theater“ во Вашингтон облечена во гламурозен фустан со потписот „Escade“.

ADVERTISEMENT

Во прашање е долга тоалета во три бои, со металик детаљ и без ракави, за која треба да издвоите 2700 долари, а која совршено ги истакна сите телесни атрибути на убавата поранешна манекенка. Таа изгледаше како холивудска дива во него, а за комбинацијата доби само позитивни оценки.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed