Меланија Трамп во хит фустан кој им стои убаво на сите жени

Ново беспрекорно издание на првата дама на Америка

ADVERTISEMENT

Меланија Трамп покажа уште едно беспрекорно модни издание. Таа во друштво на својот сопруг Доналд Трамп се прошета во бел кошула-фустан со живописен мотив на птици од познатиот лондонски бренд Ердем, а целото издание го нагласи со портокалов ремен кој потполно одговараше со високите потпетици во слична нијанса од Маноло Бланик.

ADVERTISEMENT

Меланија фустанот со потпис на познатиот лондонски бренд го избра само неколку дена по најавата дека заедно со својот сопруг овој месец ќе заминат на посета на Обединетото кралство каде ќе имаат прилика да се сретнат и со кралицата Елизабета II во дворецот Виндзор.

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

loading...

loading...