Меланија блескаше во овој капут со едноставен крој, но со прекрасна, впечатлива боја

ADVERTISEMENT

Меланија повторно во својата омилена боја

Веќе на сите ни е познато дека поранешната манекенка и сегашна првата дама на Америка, Меланија Трамп, ги обожава розовите нијанси. Таа на дочекот на јужнокореанскиот претседател Мун Јае Ин и неговата сопруга Ким Јунг Сок блескаше во капутот од Луј Витон во силна розова нијанса, во кој изгелдаше како да носи фустан,, додека целото издание го скроти со црниот ремен врзан околу половината.

ADVERTISEMENT

Убавата 48-годишна Словенка целото издание го заокружи со црни салонки со потписот на генијалниот Кристијан Лобутин и со ова впечатливо издание целосно доминираше над елегантно облечената прва дама на Јужна Кореја.

ADVERTISEMENT

 

Facebook Comments
(Visited 97 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT