Медицинска сестра од која нема да ви биде добро – Кога ќе и ги видите облините веднаш ќе ви стане јасно зошто мажите само кај неа закажуваат прегледи

ADVERTISEMENT

Ваква медицинска сестра сонуваат сите мажи

Важи за најзгодната медицинска сестра на интернет. Пациентите кога се покрај неа веднаш се чувствуваат подобро, забораваат на тегобите, а доволен е само еден поглед на нејзините облини и ќе ви стане јасно зошто е тоа така. Но, за да изгледа олку секси, Лорен напорно вежба…

ADVERTISEMENT

„Сакав да бидам здрава, згодна, силна и сигурна жена која активно ја сопира болеста наместо да се лечи со пилули и лекарства“, додаде таа за „Дејли Меил“.

ADVERTISEMENT

Погледнете ги нејзините фотографии:

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 9 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT