„Меган Маркл НЕ е бремена! Носи перница под фустанот и целото време глуми, а нејзиното бебе ќе го роди сурогат мајка“

Тоа е нешто што не треба да биде таму, и таа тоа го знае, па затоа и не може да престане постојано да го придржува.

Бременоста на Меган Маркл (37) е главна вест откако и официјално од Кенсингтонската палата ја споделија информацијата. Од тој момент сите го анализираат секое нејзино движење, секој моден избор со кој ќе се појави, гестикулацијата, мимиката… Но она што многумина го забележаа е тоа што новопечената трудница постојано го држи стомачето. Ова на изглед нормална појава кај некои предизвикаа сомнеж и веднаш тргнаа и првите теории на заговор поврзани со нејзината бременост.

ADVERTISEMENT

 

Протетички стомак?

ADVERTISEMENT

На Јутјуб се појави видео во кое женски глас од американско говорно подрачје вели дека Меган воопшто не е бремена, односно дека нејзиното дете го носи сурогат мајка. Ваквото тврдење потоа е објаснето со фактот што поранешната актерка постојано се држи со рацете за стомакот во јавноста – како да се плаши да не и испадне нешто. Тоа е очигледен показател дека Меган носи перница под облеката, а нејзиното однесување не е природно. Трудничкиот стомак не оди никаде и нема потреба да ги држите, објаснува на Јутјуб девојката која „оперира“ под името Ешли Слизон.

 

Facebook Comments
(Visited 9 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT