Мајрана заблеска како никогаш досега во овој гламурозен фустан

Нашата позната водителка овој преубав фустан го комбинираше со елегантни црни сандали

Нашата позната водителка на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во преубава црна тоалета, но и во елегантни црни сандали со високи потпетици. Зборуваме за Марјана Станојковска, нашата позната лото девојка но и голема љубителка на убавата облека, која овој пат не воодушеви со фантастичната креација со која ја подигна и онака жешката атмосфера на Инстаграм. Таа едноставно блескаше во гламурозниот црн фустан, а целото издание го зачини со преубава шминка и црни сандали.

ADVERTISEMENT

Па, што велите за ова издание на Марјана?

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed