Марјана Станојковска се соблече и ги покажа облините (видео)

Се соблече во костум за капење и го покажа своето секси тело

Марјана Станојковска објави видео со кое ги воодушеви припадниците на посилниот пол. Таа носи секси костим за капење со кој го истакна своето совршено тело, а обожавателите воодушевени од нејзиниот изглед ја почестија со бројни комплименти и лајкови.

ADVERTISEMENT

Симпатичната водителка овој пат позира во дводелен модел во тренди маслинесто зелена боја, а нам посебно ни се допадна долниот дел со висок струк.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed