Марјана ги истакна нозете и се пофали со нов костим за капење

Познатата водителка Марјана Станојковска важи за една од најубавите и најзгодните жени во Македонија.

Нејзиниот атрактивен изглед можеме да го забележиме од секоја фотографија што ја објавува на својот профил на социјалните мрежи, особено од последното издание на кое позира во преубав дводелен костим за капење и со голем сламен шешир на главата. Во преден план се нејзините убави долги нозе, па не е ни чудо што фотографијата за помалку од 24 часа имаше преку 1000 лајкови.

ADVERTISEMENT

🌴🥥🌴🌴 #sun #coconut

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA 💋 (@marjanamay) on

Нема сомнеж дека ваквиот призор е мелем за очи за машкиот пол, а тоа го кажуваат и бројните коментари и комплименти што ги добива под секоја нова фотографија…

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed