Македонската Карлеуша се соблече во костим за капење, па го „истури“ деколтето и беше главна атракција на плажата

Поради својот изгледа таа беше атракција на плажата

Фото: Инстаграм/ Марина Тошиќ

Пејачката на фолк музика Марина Тошиќ која за нашата публика беше позната и како македонската Карлеуша, се пофали со неколку пикантни фотографии на кои позира во костими за капење.

Марина по потекло е од Србија, но со години пееше и настапуваше во Македонија, а во последните неколку години живее на релација Софија-Белград и се обидува да изгради кариера надвор од Македонија.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Марина Тошиќ

Таа покажа со што располага на својот профил на Инстаграм, покажувајќи го своето убаво тело и опасно деколте.

Фото: Инстаграм/ Марина Тошиќ

Нејзиното тело во костим за капење изгледа неверојатно, а поради својот изглед беше вистинска атракција на плажата.

Фото: Инстаграм/ Марина Тошиќ

Каде и да се појави мажите не можат да ги одлепат погледите од неа, а откако ги објави фотографиите на Инстаграм не престануваат да и пристигнуваат комплименти и коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Facebook Comments
(Visited 210 times, 1 visits today)
Loading...