Македонската Емили Ратајковски го запали Инстаграм – минијатурни бикини во кои НЕ можете да останете незабележани

Македонскиот модел Емилија Розман се пофали со неколку фотографии од одморот во Улцињ.

Манекенката објави неколку провокативни фотографии на кои се гледа како јаде лубеница, но го покажа и своето занесно тело во бикини и ги воодушеви своите бројни следбеници на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Таа фотографиите ги објави во „Инстаграм стори“, а во центарот на вниманието е нејзината позадина во црно бикини.

„Нецензурираното“ издание можете да го видите на нејзиниот Инстаграм

Атрактивната манекенка и поранешна мисица на Македонија го живее животот со полни гради и според свои правила, а тоа можеме да го видиме и од нејзините фотографии што редовно ги објавува на социјалните мрежи.

Таа неодамна позираше и како од мајка родена, покриена само со долари, за спот на македонскиот бенд ДНК.

Фото: Инстаграм/ Емилија Розман
Facebook Comments
(Visited 93 times, 1 visits today)