Македонската Гранд ѕвезда го промени имиџот и сега изгледа НЕПРЕПОЗНАТЛИВО во ова Џенифер Лопез издание!

Елена Миленковска  изгледа светски, рамо до рамо е со најголемата ѕвезда Џенифер Лопез, фановите воодушевени.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

Македонката која воодушеви во една од епизодите на најгледаното шоу на Балканот, Елена Миленковска мораше да се повлече од спектакуларната сцена на Гранд, поради тоа што ја доби најубавата улога во животот.

Таа стана мајка, роди машко дете кое го крсти Максим.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

Поради пандемијата со Ковид 19, шоуто ќе трае многу подолго, бидејќи се направија неколку распореди во музичкото натпреварување, па оваа сезона ке трае многу подолго, отколку што траеа минатите.

Она што е ново кога станува збор за ова музичко шоу е тоа што ќе има нови 120 кандидати кои ќе се натпреваруваат против 120 кандидати.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

Елена со нејзиното учество остави белег во музичкото шоу, но откако се породи таа потполно се посвети на мајчинството и ужива во нејзината нова улога која и донесе радост и нова енергија во нејзиниот дом.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

„Ние жените сме некој посебен вид, еве признавам. Кога ќе се сетам само колку „кукав“ за долга коса. Потоа, останав бремена и косата почна да ми расте со брзината на светлината и беше убава и квалитетна.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

За брзо време, се тоа се промени драги мои дами. Кога се породив, помина таа магија. Тогаш, преку ноќ добив идеја да ја скратам. И еве ме новата јас.

Како ви се допаѓа новата фризура? Јас сум воодушевена“, напиша Миленковска во описот на фотографија, а нејзините следбеници прокоментираа дека им се допаѓа нејзиниот нов изглед.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска

Елена се омажи со нејзниниот колега Гуте Маринковиќ, па семејната среќа не ја крие и постојано на својот Инстаграм профил објавува фотографии.

Погледнете како изгледа нејзиното секојдневие откако го има својот син Максим.

Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
Фото: Инстаграм/ Елена Миленковска
(Visited 428 times, 1 visits today)