Македонецот што беше избркан од „Ѕвездите на Гранд“ повторно ги шокираше сите – ги соблече купаќите и направи хаос!

Поради инцидентот во хотелот Адам Лабунски беше избркан од „Ѕвездите на Гранд“ каде со својот талент и извонреден глас можеше далеку да стигне.

Младиот контроверзен пејач од Македонија беше избркан од својата менторка, Марија Шерифовиќ, а сега поради својата необична постапка повторно е во центарот на вниманието. Имено, Адам на плажата на Ада Бојана се фотографираше како од мајка роден, без купачи, покривајќи се со укелеле.

ADVERTISEMENT

Целата фотографија можете да ја погледнете на неговиот Инстаграм

Коментари пристигаа од сите страни, па можеме да забележиме дека обожавателките по ваквата глетка му го простија арогантното однесување.

Facebook Comments
(Visited 33.471 times, 2 visits today)
Loading...