Лила Филиповска во секси црно издание и обетки кои се хит оваа сезона

ADVERTISEMENT

Водителката на својот Инстаграм објави ново шик издание

Лила Филиповска на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во преубавo црнo издание. Креацијата што ја носи е составена од тесно црно здолниште со висок струк и максимално провокативно деколте, а симпатичната водителка целото издание го заокружи со елегантни црни високи потпетици, црвен кармин и обетки во форма на големи алки кои се мошне популарни оваа сезона.

ADVERTISEMENT

 

Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT