Лила Филиповска во секси црно издание и обетки кои се хит оваа сезона

Водителката на својот Инстаграм објави ново шик издание

Лила Филиповска на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во преубавo црнo издание. Креацијата што ја носи е составена од тесно црно здолниште со висок струк и максимално провокативно деколте, а симпатичната водителка целото издание го заокружи со елегантни црни високи потпетици, црвен кармин и обетки во форма на големи алки кои се мошне популарни оваа сезона.

ADVERTISEMENT

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed