Кутре стана хит поради позицијата во која спие, неговите фотографии ги обожаваат сите

Сите ги сакаат кучињата. Што и да прават, тие на луѓето им се интересни.

Тие се одлични кога играат, кога се сликаат , кога јадат па дури и кога спијат. Кученцата Ших Цу, овие денови станаа хит на интернет.

Иако овие кутре е неодоливо и  симпатично, мораме да бидеме искрени дека не изненади неговата позиција во која спие.

ADVERTISEMENT

Неговите сопственици ја поставија оваа фотографија на страната на Фејсбук на “Lovers of the Dog” Филипини, не знаејќи дека на нивниот профил на Инстаграм наскоро ќе добијат повеќе лајкови од 50.000 луѓе.

Погледенте како ова кученце спие:

Facebook Comments
(Visited 327 times, 1 visits today)
Loading...