Кристина Арнаудова во бикини покажа дека е во топ форма – цела плажа гледаше во неа!

Нашата позната пејачка си ги полни батериите на плажа

Фото: Инстаграм/ Кристина Арнаудова

Пејачката Кристина Арнаудова ова лето реши да се разладува во една од најубавите летни дестинации во Италија, Галиполи. Таа на социјалните мрежи објави неколку фотографии од ова преубаво место, а најмногу внимание привлече со фотографијата на која позира во црн костим за капење, со кој беше главна атракција на плажата.

Таа позира легната на познатата песочна плажа, а во центарот на вниманието е нејзиното убаво тело со кое ги воодушеви фановите.

ADVERTISEMENT

„Лето, плажа, Италија… е мое време“, напиша Кристина под фотографијата што ја објави на својот Инстаграм профил.

Фото: Инстаграм/ Кристина Арнаудова

Пејачката и претседателката на здружението „Проект среќа“ не објавува често вакви фотографии на Инстаграм, па сигурни сме дека најрадосни ќе бидат претставниците на посилниот пол меѓу нејзините обожаватели и пријатели кои конечно имаат прилика да ја видат во костим за капење.

Facebook Comments
(Visited 1.106 times, 1 visits today)
Loading...