Кралица на хамбургерите – оваа девојка има 160 килограми, и ја има најзабеганата работа на светот

Американката Кена Блејк од Бостон, поради нејзината прекумерна тежина, била толку многу малтретирана што се откажала од училиште и почнала да се школува од дома, но сега заработува само затоа што има 160 килограми. Имено, таа има своја публика која поради фетиш и плаќаат по 65 долари за една минута да ја гледаат како јаде брза храна облечена во долна облека или гола, пишува „Daily Mail“.

 

Откако на социјалните мрежи случајни нашла објава посветена на типот на фетиш познат како „feederism“, а се однесува на луѓе кои еротски се возбудуваат на јадење и вишокот килограми, таа одлучи да објави неколку нејзини фотографии и видеа,а со цел да предизвика внимание.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

Love your curves 💕

A post shared by Kenna Blake (@thickest.princess) on

 

Кена брзо сфати дека тоа е добра работа од која може да се заработи. „Јас создадов успешна кариера, тие ме плаќаат да јадам хамбургери и пица. Верувам дека тоа е работа од соништата за многу луѓе”, вели Кенна.

Луѓето кои сакаат да видат како јадат, треба да платат барем еден долар по минута, а ако сакаат да видат како јаде целосно гола, прво ќе издвојат најмалку 50 долари само за да го отворат нејзиното видео. Цената за минута после тоа се зголемува и може да стигне и до 10 долари.

 

„Целиот мој живот мораше да се справи со потсмев за мојата тежина. На училиште, тоа беше до тоа ниво што морав да се отпишам и на 14 години преминав на домашно школување. Мојата самодоверба беше потполно уништена, но feederism-от ја подобри. Јас сум пресреќна што можев да најдам заедница на луѓе на кои им се допаѓаат големи жени. Луѓето кои ме малтретираа ми велеа дека никогаш нема да постигнам ништо, а погледнете ме сега – луѓето ме плаќаат за да ме гледаат додека јадам “, заклучи таа

Facebook Comments
(Visited 2.487 times, 1 visits today)