Која е девојката со опасното деколте покрај Никола Груевски

Никола Груевски повторно подигна прашина во регионот

Но овој пат не се во прашање неговите статуси на социјални мрежи, ниту пак вестите дека е уапсен, па пуштен. Имено поранешниот премиер на Македонија присуствуваше на бизнис забава во Будимпешта во организација на Италијанската стопанска комора во Унгарија – ИТЛ груп, каде беше забележан во друштво на згодна бринета.

ADVERTISEMENT

Во прашање е позната блогерка која се вика Вивиен Чене која на социјалните мрежи има преку 35 илјади обожаватели од целиот свет. Таа постојано објавува фотографии, а некои од нив можете да видите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Wivyyy
Фото: Инстаграм/ Wivyyy
Фото: Инстаграм/ Wivyyy
Facebook Comments
(Visited 1.167 times, 1 visits today)