Кортни Кардашијан позира без гаќички и во бесрамна поза – не ни е јасно само зошто Инстаграм не и ја избрише фотографијата!

ADVERTISEMENT

Кортни Кардашијан за помалку од пет месеци ќе наполни 40 , но според нејзините нови, разголени фотографии речиси никој не би погодил колку години има.

Познатата ријалити ѕвезда и мајка на три деца, Кортни Кардашијан (39) ја краси насловната на јануарското издание на мексиканскиот „GQ“ на кое позира потполно гола од половината надолу.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

@gqmexico

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

 

Кортни на црно-белата фотографија позира во тесна ролка, додека во долниот дел е гола, а во преден план е нејзината позадина која изгледа беспрекорно.

ADVERTISEMENT

 

Обожавателите во коментарите можеме да ги поделиме во две групи. Една која е воодушевена од нејзиниот стегнат задник, особено затоа што во прашање е „тројна“ мама, додека другите ја критикуваат што голотијата ја користи како единствено средство за да се промовира себеси.

Па, во која група спаѓате вие?

 

Facebook Comments
(Visited 8 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT