Конечно „пуш-ап“ фармерки за кои сонува секоја жена – кога ќе ги видите во задниот дел, ќе сфатите зошто се волшебни (фото)

ADVERTISEMENT

Овие фармерки од секој задник можат да направат да изгледа феноменално без разлика на неговата големина и облик.

Тоа го велат познатите Инстаграм девојки кои имаа прилика први да го пробаат овој модел,  а како доказ ги објавија своите фотографии од кои можете да се уверите и самите дека овие фармерки можат да направат чудо.

ADVERTISEMENT

Фармерките имаат необичен раб на задниот дел со што визуелно го прават задникот да биде совршено обликуван.

ADVERTISEMENT

Девојките што ги пробаа велат дека делуваат како „пуш-ап“ градник, само што го подигаат задникот.

Лудилото по овој необичен модел веќе е започнато и покрај нивната цена која и не е баш „евтинка“ – на интернет можат да се најдат од 169 до 229 долари.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 1.654 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT