Кога не знаеш дали е поубав фустанот или жената што го носи

Погледнете го елегантниот фустан што го избра нашата позната водителка

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Водителката Татјана Стојановска која со својот шарм ја воодушевува публиката преку малите екрани, овој пат не воодушеви со нешто друго.

Имено, во прашање е нејзиниот преубав фустан во кој водителката изгледаше неодоливо. Фустанот е во две бои, црна и бела, со тоа што во долниот дел изгледа како здолниште со високо подигнат струк, додека горниот има прекрасни карнери со црни рабови.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Нејзините фанови беа воодушевени па преку социјалните мрежи и порачаа дека изгледа прекрасно.

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска
Facebook Comments
(Visited 3.240 times, 1 visits today)
Loading...