Кија Коцкар ПЛУКА по естрадата – таков ШЛАЈМ не сум видела во ЖИВОТОТ – на кого толку се налути пејачката!

Пејачката и поранешна учесничка во реалните шоуа Кија Коцкар открила што најмногу ја мачи на српската јавна сцена, што се сретнало по напуштањето на реалноста, како и кои се славните мажи што и се допаѓаат.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Имено, нејзиното учевство во „Задруга 1“ предизвика големо внимание бидејќи во тоа време таа беше само сопруга на пејачот Слоба Радановиќ, така што излезе од истата шоу како победник, а потоа ја започна и својата пејачка кариера.

-Кога потигнав успех, кога излегов од калта, тогаш ја изгубив публиката, повеќето жени. Кога видоа каков успех достигнав, и дека нивниот живот останал таму каде што е, а мојот живот отиде малку понапред, рекла Кија.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Кија се осврна и на пријателството со пејачката Катарина Живковиќ, и призна за што и замерува.

– Ја критикувам затоа што таа не го кажува секогаш она што го мисли. Ја критикувам, но ја разбирам. Постојат и други причини.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Ги делиме истите ставови, јас сум поостра и затоа не зборувам со половина од естрадата, блокирана од половина од нив, затоа што ја кажувам вистината. Луѓето ме напаѓаат преку весниците, а потоа велат дека не го кажале тоа.

Ме блокираа на Инстаграм, иако сите ме поддржуваа, им станав мака. Сите ме поддржуваа, а потоа излегов од реалноста, направив успех и одеднаш веќе никој не ме поддржува.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Луѓето се дволични, јас сум работела со луѓе цел живот, но никогаш не сум видел вакви ѓубриња во животот. Тоа се најголемит ѓубриња во целиот свет. Факт е дека луѓето се суетни, ја нападнаа Теодора поради честитките, тоа е нејзиниот живот, таа има право да прави што сака – рече Кија.

Пејачката откри и дали повторно ќе стапне на лудиот камен.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

– Не морам да застанувам повторно, но би го сторила тоа. Не ја изгубив вербата во тоа, едноставно имав погрешен избор. Би застанала ако треба да го сторам тоа уште пет пати, особено затоа што научив од своите грешки – рече Коцкар.

Таа откри и кои според неа се најдобрите момци од музичката, спортската и актерската сцена:

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

-Здравко Чолиќ, Богдан Богдановиќ и Милош Биковиќ. Милош Биковиќ е слободен, има прекрасно име, тоа е моето омилено име. Знам дека тој сака само модели и Русинки – истакна Кија за Мондо.

Кија Коцкар секогаш е интересна за српската јавност, таа постојано шоkира со нејзините изјави.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Популарната пејачка Гоца Тржан беше домаќин на нејзината колешка Кристина Кија Коцкар во нејзината емисија „Гоца“ на телевизијата К1, а по тој повод тие отворено зборуваа за машко-женските односи.

Тие ги нападнаа припадниците на посилниот пол, а Кристина истакна дека мажите се лоши во оралниот секс, за што веќе разговарала со нејзините пријателки, кои се согласуваат со она што го кажала Кија.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

– Мажите се најлоши во орален секс. Повеќето од моите пријатели не сакаат орално задоволство, бидејќи мажите не знаат како да го сторат тоа – рекла Кристина во споменатото шоу.

– Тие во суштина не сакаат да го прават тоа. Во суштина, тие не ја познаваат анатомијата на женскиот полов орган – објасни Гоца.

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

Не знам што се случува, но ако не сакаат и не знаат, останете подалеку од таму – додаде Кија и призна дека ги прекинувала своите партнери за време на сексот, ако, како што рече, „не знаат каде да одат“.

– Кога бев помлада, имаше такви кои не знаеја каде да одат. Тие дури и не знаат сега кога се возрасни. Прекинав сè на сред секс и реков: „Не можам повеќе да издржам“. Се вртам и заминувам. Реков еднаш скоро сега: „Дозволете ми да ви објаснам сега за идните партнери, тоа не е копче и не одете веднаш до целта“ – рече Кристина Кија Коцкар.

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм

 

ФОТО: Кристина Кија Коцкар / Инстаграм
(Visited 12 times, 1 visits today)