Кејт Мидлтон во најпровокативното издание – сите гледаа во овој дел од нејзиното тело

Кејт Мидлтон во топ издание

Војвотката од Кембриџ најчесто ја гледаме во формални изданија какви што налагаат и правилата на кралското семејство

ADVERTISEMENT

Но таа неодамна беше фатена од папараците во едно за неа потполно необично издание. Имено војвотката наместо фустани и здолништа со пристојна должина, овој пат „фураше“ куси панталони, а во преде план беа нејзините убави нозе со кои ги воодушеви своите обожаватели.

„Ох, Кејт какви нозе имаш! Мора почесто да ги покажуваш“ и напиша еден обожавател во коментарите.

Многумина се запрашаа дали Кејт ќе добие укор од кралицата која смета дека жените не треба да носат панталони, и посебни не оние што откриваат премногу кожа.

Facebook Comments
(Visited 77 times, 1 visits today)
Loading...