Кешираше 200.000 евра за стан, па сега во него прави жешки видеа – ова е раскошниот дом на Дара Бубамара во Нови Сад (фото) (видео)

ADVERTISEMENT

Српската пејачка Дара Бубамара се најде во центарот на скандал кога на нејзиниот Инстаграм профил, наводно ненамерно, самата објави експлицитно видео на кое е гола и „си игра“ со сексуално помагало.

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Пејачката веднаш го тргна жешкото видео, но тоа беше и повеќе од доволно да биде забележано и да почне да се шири низ социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Обожавателите беа шокирани како од видеото, така и од нејзината објава дека никој не и го подметнал тоа, туку едноставно притиснала погрешно копче. Таа, по некое време, на социјалните мрежи напиша:

ADVERTISEMENT

„Грешки се случуваат. Но животот продолжува!“

И бидејќи штетата веќе беше направена, Дара очигледно не се загрижи премногу заради тоа, туку седна во својот луксузен стан и се напи кафе. Потоа фотографијата ја објави на својот профил, а она што најпрво го забележаа многумина е луксузот во кој што живее пејачката.

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Огромна дневна соба со раскошен мебел кој фантастично се вклопува со кристалниот лустер и белата маса.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара
Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

View this post on Instagram

❤️😘🎤🔥❤️⭐️❤️😘… @modesaloonsi

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 1.560 times, 6 visits today)

ADVERTISEMENT