Каролина Гочева ужива со сопругот во рајот на Миконос

ADVERTISEMENT

Каролина Гочева го искористи топлиот јули за пауза од обврските и заедно со сопругот Михаил Корубин замина на заслужен одмор во соседна Грција.

Овој пат во прашање е познатиот Миконос, островот кој е дел од Кикладите во Егејското море, место познато по бројните забави на преубавите плажи и прекрасни градби од бел камен кои блескаат под сонцето.

ADVERTISEMENT

Always windy Mykonos 🌪

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

 

 

ADVERTISEMENT

Каролина од одморот сподели неколку фотографии на социјалните мрежи, а на едната од нив ги мами погледите во преубав летен фустан во бела боја.

The most beautiful sunset in Mykonos 🌅

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Mykonian nights 🌸

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 13 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT