Карлеуша се надмина себеси – пејачката во провокативно издание со кое ги шокираше сите

Карлеуша повторно во провокативно издание

Јелена Карлеуша настапи на првиот фестивал „Влез“.

ADVERTISEMENT

Таа за настапот избра провокативно издание со кое НИКОГО не остави рамнодушен. Во прашање е костум полн со бели ленти кој многу малку остава на фантазијата, а нејзините верни обожаватели, особено оние кои беа во првиот ред, се прашуваат дали пејачката носеше долна облека.

Но покрај необичниот костум и мрежестите чорапи, нејзините фанови беа изненадени и од она што пејачката го носи на главата. Имено, таа имаше голем моден детаљ со кој потсетува на панк фризурите.

Пејачката овој пат се надмина самата себеси бидејќи до сега не била облечена во ништо што е слично на ова.

Многумина беа изненадени од тоа што Карлеуша не носи долна облека, а и од фотографиите можеме да забележиме дека не остави ништо на фантазијата

На фестивалот се појавија бројни ријалити ѕвезди, како што се Мина Врбашки, Јелена Круниќ, Сања Станковиќ  …

Публиката во шок го следеше настапот на ЈК, а како сето тоа изгледаше погледнете од видеото…

Facebook Comments
(Visited 1.484 times, 1 visits today)