Карлеуша поради скандалот ослабна 7 килограми и целата е подуена од плачење, но со овој детаљ ги изненади сите

Не престануваат приказните за се што е поврзано со познатата пејачка, па дури и за најмалите ситници …

Јелена Карлеуша, поради експлицитните видеа и фотографии, кои наводно му ги испраќала на босанскиот фудбалер Огњан Врањеш, се уште го тресе целиот Балкан. Но и покрај стресот на снимањето на „Гранд Ѕвезди“, таа како и секогаш, доаѓа дотерана од глава до пети.

ADVERTISEMENT

Нејзините комбинации, како и шминката, фризурите и стилот дефинитивно се незаменливи, а тоа можевме да го видиме и на нејзиниот настан на „MAC“. Иако, според некои извори, за кратко време изгубила седум килограми, еден детаљ сепак НЕ е како што сме навикнати да ја гледаме поп-дивата.

Имено,  Јелена ги скратила ноктите, иако е позната по долгите нокти во впечатливи, силни бои.

Како на пример на оваа фотографија…

View this post on Instagram

👄

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инаку, токму ноктите во впечатлива нијанса беа „крунски доказ“ според кои корисниците на социјалните мрежи заклучија дека на спорните фотографии и видеа е Карлеуша. Поединци укажаа дека ноктите се потполно идентични како на оваа фотографија, настаната во истиот период како и експлицитниот материјал.

View this post on Instagram

🤪🤪🤪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Но очигледно дека Јелена Карлеуша за брзо време ќе се опорави од скандалот, а тоа го покажа и со нејзиното последно појавување кога доминираше на доделувањето на „MAC“ наградите што се случи деновиве во Белград.

View this post on Instagram

Sunny mint Sunday KISSES 😘☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

Facebook Comments
(Visited 10.884 times, 1 visits today)