Калеуша никогаш не изгледала пос*кси – Барбика во жешко издание, горат социјалните мрежи

Уф!

Карлеуша позираше во провокативно издание, а фотографијата за кратко време доби голем број лајкови.

Таа позираше пред куќата облечена во „пинк“ Барби комплет, а позитивни коментари пристигаат од сите страни. Комплетот максимално ги истакна нејзините облини, посебно затоа што поголемиот дел од телото и беше разголено.

Погледнете ја Карлеуша во ова издание:

View this post on Instagram

Good hair days be like 🙌🏻🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Hot November 🌡🌡🌡 @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

(Visited 860 times, 1 visits today)