И Моника Белучи се збогуваше од Небојша Глоговац – еве што напиша таа на Инстаграм

Прерано починатиот актер го растажи целиот регион но и светот

Бројни актери преку социјалните мрежи се простија од познатиот српски актер Небојша Глоговац чиј живот поради тешка болест згасна прерано. Една од првите која се огласи поради неговата прерана смрт беше неговата пријателка и колешка Слобода Мичаловиќ која на нејзиниот профил на Инстаграм објави фотографија со емотивна порака. Непосредно по објавата, на нејзиниот профил се појави и коментар од познатата актерка Моника Белучи.

ADVERTISEMENT

Имено Моника во коментарите остави четири црни срца кои имаат јасна порака на жалост и поддршка на својата пријателка во овие тешки моменти.

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.