Ирина се соблече во танга бикини и ги воодушеви сите со својата природна убавина

Познатата манекенка Ирина Шајк (32) и нејзиниот партнер Бредли Купер (43) се на романтичен одмор во Позитано, Италија.

Супермоделот облече танга бикини во бебешка розова нијанса – боја која е апсолутен хит за оваа летна сезона и го покажа своето природно беспрекорно тело.

ADVERTISEMENT

Погледнете како парот ужива на италијанското крајбрежје.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed