Има преку 1.7 милиони фанови – заврши правен факултет, но заработува со жешки фотографии

Вероника Белик и покрај тоа што има дипломирано право, одлучи да работи некое време како инфлуенсерка.

Се покажа дека тоа е добра одлука, бидејќи оваа атрактивна млада дама од Полска денес ја следат преку 1.7 милиони луѓе на Инстаграм од целиот свет.

ADVERTISEMENT

 

Сексапилната правничка редовно ги споделува своите фитнес рутини, патувања и стил на живот, а претставниците на посилниот пол особено се среќни што на некои фотографии нема премногу крпчиња на себе.

 

Многумина се сомневаат дека ги фотошопира своите фотографии, но кој тоа не го прави денес?

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 1.145 times, 1 visits today)