За оваа девојка велат дека е најубавата учесничка во Задруга 2, а еве како изгледа без грам шминка

Доротеа Јовановиќ е една од девојките што годинава ќе бидат дел од второто продолжување на реалното шоу Задруга 2.

Атрактивната креаторка уште при првото појавување во карантинот го привлече вниманието на медиумите покажувајќи дека изгледа прекрасно и без шминка. Пред камерите се појави со своето кученце од кое во Белата куќа нема да се одвојува, а ја испрати нејзината мајка Драгана Јовановиќ.

ADVERTISEMENT

 

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT