Елизабет Харли на 53 години позираше во проѕирна кошула без градник – фотографот е нејзиниот 16 годишен син (фото +18)

ADVERTISEMENT

Познатата актерка Елизабет Харли позираше во проѕирна црвена кошула и доби бројни комплименти на својот Истаграм профил на кој има 1.1 милиони фанови.

За оваа фотографијата, актерката и модел доби повеќе од 50 илјади лајкови и бројни комплименти, а нејзините обожаватели сѐ уште не можат да поверуваат дека убавата актерка има 53 години.

ADVERTISEMENT

„Прекрасна дама во црвено”, „Одлична”, „Прекрасна”, се дел од комплиментите кои беа напишани под фотографијата. „Благословен е фотографот” е уште еден од бројните коментар.

View this post on Instagram

#AthenaOnePiece 💗💗@elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

ADVERTISEMENT

Инаку, Харли минатата година призна дека за повеќето нејзини провокативни фотографии објавени на Инстаграм, е задолжен нејзиниот 16-годишен син Демиен.

View this post on Instagram

Monique Bikini in white 😘 @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Facebook Comments
(Visited 14 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT