Елена Велевска во најжешките бикини што сме ја виделе досега

Елена на социјалните мрежи објави нови фотографии

Познатата пејачка на нејзиниот профил на социјалните мрежи објави неколку нови фотографии од кои нејзините обожаватели беа воодушевени, а во преден план е нејзиното убаво тело во секси костим за капење.

ADVERTISEMENT

Имено, за Елена летото веќе започна, па деновиве се соблече и позираше во тренди дводелен модел на костим за капење со кој истакна дека е во совршена форма.

„Најубава си“, „Најмногу зрачиш“, „Најубава наша“ се само дел од коментарите што Елена ги доби под фотографиите.

Facebook Comments
(Visited 13 times, 1 visits today)