Една од нашите најубави водителки се соблече во костим за капење – погледнете, нејзиниот стомак е рамен како огледало

Елена во костим за капење е глетка на денот

По напорната телевизиска сезона водителката Елена Стојановска која секое утро имаме прилика да ја гледаме во емисијата Ја сакам Македонија, на утринската програма на телевизија Сител, замина на одмор.

ADVERTISEMENT

Атрактивната водителка не издржа а да не се пофали дека ужива во морето, но и да го покаже своето беспрекорно тело.

Таа позира во дводелни бикини, со црно-бели риги и врвски во долниот дел, додека го пие своето кафенце, а во центарот на вниманието се нејзините убави, долги нозе и рамниот стомак, поради кои доби бројни комплименти.

Facebook Comments
(Visited 604 times, 1 visits today)
Loading...