Еве како сексапилната Едина Муса го обликува своето тело

На нејзиното тело сите и завидуваат

Македонската кошаркарка и фитнес модел Едина Муса на социјалните мрежи редовно објавува фотографии на кои можеме да видиме како ја одржува својата форма. Таа редовно вежба, како на тренинзи, така и во теретана и на кеј, а резултатот најдобро можеме да го видиме кога ќе објави фотографии или виде на кои е во костим за капење и кога во преден план е нејзиното секси тело.

ADVERTISEMENT

#backworkout #latpulldown #fitness #bikinifitness

A post shared by Edina Musa💎 (@edina_musa) on

 

 

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed